Astropay Nedir ?

Dijital ortamda, 16 haneli PİN kodu ve ek güvenlik olarak CVV kodu ile üretilen sanal ödeme kartdır.

Astropay Nedir?

Astropay nedir? Tüm Dünya’da online alışveriş sayfalarının 30.000’den fazlasında geçerli olan güvenilir, ekonomik bir yasal ön ödemeli sanal kart sistemidir. Astropay nedir sorusunun diğer bir cevabı da; İlk kez karşılaştığınız ve tedirginlik oluşturan online alışveriş sayfalarının kredi kartı güvenilirliğidir diyebiliriz. Anlaşmalı çözüm ortağımız olan birçok bankalarımıza yapacağınız havale sistemimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kredi kartına benzer bir şekilde 16 haneli tek kullanımlık kart numarası verilmektedir. Ayrıca sadece ilgili kartta geçerli olan CVV numarası ile güvenlik üst düzeye çıkarılmıştır. Alışveriş ya da ödeme yapacağınız sayfanın ödemeler bölümü seçeneğinden seçmeniz ve ilgili alanlara kart numaralarını girmeniz yeterli olacaktır. Hiçbir kişisel bilgi ve içerik içermeyen Astropay kart işte bu kadar zahmetsiz ve güvenlidir. Genel anlamda bu paragraf astropay nedir sorusunun cevabıdır diyebiliriz.

 

Kartın Geçerli Olduğu Sayfa Türleri Hangileridir?

İnternette yapılan aramalar neticesinde astropay nedir? Nerelerde kullanır? Sorularına yanıt aranmaktadır. Gelişmekte olan ve birçok ödeme kolaylığı sunan online alışveriş sayfaları artık ön ödemeli kart sistemi ile güvenilir ve çok kolay. Kişisel güvenilirliği ön planda tutan hızlı ve kolay bir çözüm sunar. Kullanıcılar; alışveriş sayfaları, ödeme sistemleri, bilgisayar veya oyun konsolları için online ve local oyun platformları, web isim tescil ve barınma hizmetleri için astropay’ı tercih etmektedir.

 

Kullanım Koşulları Nelerdir?

Astropay nedir? Ödeme koşulları nelerdir? Birçok platformda ödeme kolaylığı sunan Astropay Kart güvenilirliği için siz değerli kullanıcılara kullanım şartları sunmaktadır. Bunlar ana hatları ile tüm banka ve ödeme sistemlerinde olduğu gibi başlıca 18 yaş sınırının olması ve Türkiye Resmi Satış Sorumluluğu üzerinde olan üyelik bilgilerinin eksiksiz bir şekilde iletilmesidir. Kişisel bilgilerin sözleşmemiz gereği hiçbir 3. Tekil ve tüzel kişiler ile paylaşılmayıp siz değerli müşterilerimizin birden çok alımda sizlere daha hızlı ve güvenli hizmet verebilmemiz için temin edilmektedir.

 

Kartın Satın Alma Yöntemleri Nelerdir?

Astropay nedir? Satınalma yöntemleri nelerdir? Kullanıcıların tedirginlik yaşadığı birçok soruların içinde en çok merak uyandıran soru satın alma yöntemleridir. Güvenilirliği ve kullanım kolaylığı ile bilinen Astropay Kart güvenliği en ön planda tuttuğu için kredi kartı ve mobil ödeme yöntemlerini kabul etmemektedir. Başlıca nedeni kredi kartı bilgilerinin ilgili alışveriş ve ödeme sistemleri sayfalarında paylaşılacağı bilgisinin müşteriler arasında tartışma konusu olmasıdır. Bu belirsizliği ortadan kaldırmak için Türkiye Resmi Satış Sorumlusu olan şirketimiz kimlik bilgileri ile gelen müşterilerimizin aynı bilgiler ile kişisel banka hesaplarından çözüm ortaklarımız olan banka hesaplarımıza havale yapmalarıdır. Ödemelerini takip edebilmeleri için hızlı, güvenli ve zahmetsiz bir yöntemdir.  Bu sayede kişisel banka bilgilerinizi paylaşmayıp siz değerli müşterilerimizle sadece telefon numarası ve e-mail sistemleri üzerinden iletişime geçiyor olmamızdır. Astropay nedir hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.